زیره کفش

تولید زیره کفش PU و تولید زیره کفش EVA

با توجه به قاچاق کالا و کفش در ایران بازار تولید کفش های داخلی دچار رکود شده است.در حالی که تولیدکنندگان در صنعت کفش (زیره کفش , چرم مصنوعی و…) تمام تلاش خود را برای بهبود کیفیت تولیدات داخلی دارند قاچاق و بی توجهی به صنعت کفش و نیز موانعی که برای تولید وجود دارد را دچار تزلزل می کند.
واحدهای صنعتی و تولیدی کفش در ایران مستلزم نگرشی نو در تولید و صنعت می باشند یعنی تولیدکنندگان چه از لحاظ ماشین آلات صنعتی و چه در زمینه مد و نیز راحتی و دوام کفش نیاز به تحولی بزرگ دارند و باید دانش خود را به روز کرده تا بتوانند با کفش های وارداتی که اغلب از کیفیت پایینی برخوردارند وارد رقابت شوند. البته امروزه افراد نواندیشی در زمینه صنعت کفش پا به عرصه تولید گذاشته اند که روزنه امیدی برای صنعت کفش ایران میباشد.
زیره کفش از لحاظ قالب و جنس باید با سیستم به روز دنیا تولید شوند تا راحتی کفش را تضمین کنند. زیره های کفش PU و زیره کفش EVA یکی از متداولترین زیره ها میباشند که اگر از مواد اولیه مرغوب استفاده شوند محصولی عالی به دست تولید کننده کفش میرساند.
کارخانه تولید زیره کفش سفیران گام هونام یکی از بهترین تولید کنندگان زیره های PU و EVA در ایران می باشد که با توجه به ماشین الات پیشرفته و مواد اولیه مرغوب و همچنین دقت در طراحی سعی در تحول صنعت کفش ایران دارد و با توجه به نیازهای قشرهای مختلف به تولید زیره های کفش زنانه ,مردانه و بچه گانه می پردازد.
همچنین قست طراحی گروه صنعتی زیره کفش سفیران گام هونام با دقت و ظرافت وقت زیادی را برای طراحی زیره های کفش PU و EVA متناسب با سلیقه و نیز سنت های ایرانی می نماید که با استقبال زیادی از سوی مشتریان و تولیدکنندگان کفش روبرو بوده است.
یکی دیگر از وجه تمایزات گروه صنعتی سفیران گام هونام پایین بودن قیمت تمام شده زیره های PU و EVA خود نسبت به دیگر واحدهای تولیدی می باشد که با توجه به کیفیت و زیبایی زیره های کفش این گروه باعث استقبال زیاد از سوی تولیدکنندگان شده است.

 

 

زیره کفش PU

 

 

 

زیره کفش EVA